O NAS

NIE MA PRZYPADKOWYCH SPOTKAŃ

… i nasze także nie było przypadkowe. Pracując w przestrzeni serca jakże często rozumiałyśmy się bez słów, odczytując nawzajem swoje intencje z pola. Jednocześnie z pełną świadomością pracowałyśmy nad szczegółami, które, w symbolice i oddziaływaniu na podświadomość, mają ogromne znaczenie. Kiedy pozwalasz sobie być w wysokich wibracjach i łączysz się z przestrzenią serca, wykorzystując swoje ludzkie talenty, powstaje coś pięknego i niezwykłego jednocześnie. OD POCZĄTKU wiedziałyśmy, że tworzymy coś niesamowitego, a jednak po ukończeniu prac byłyśmy, i wciąż jesteśmy, pod ogromnym wrażeniem energetycznej mocy kart Energia Serca.

Beata mąkolska

Autorka, doradczyni duchowa, life/ shamanic coach, uzdrowicielka energetyczna, od lat udzielająca wsparcia innym. Prowadzi konsultacje indywidualne, sesje energetyczne, warsztaty i zajęcia z szeroko pojętego rozwoju osobistego i duchowego. Autorka książki „Praktyczny poradnik dla Wysoko wrażliwych”, współautorka książki „Coaching relacji z sobą i innymi”, prowadząca kanał w serwisie Youtube o wrażliwości, duchowości i emocjach:
YouTube @BeataMakolska
www.beatamakolska.pl
Intragram @beata_makolska

marika rostek

Pełna pasji graficzka, nadaje wizualną formę całkiem zwyczajnym, a także najbardziej szalonym pomysłom w swoim studiu projektowym. Redaktor naczelna magazynu English Matters Kids.  W ramach projektu Wild Kiddo tworzy grafiki i kolorowanki uszczęśliwiając dzieci na całym świecie. Równolegle prowadzi artystyczno-ruchowe warsztaty dla dzieci, na których wykorzystuje elementy pracy z energią. Swoją pozytywną energią dzieli się także tworząc intencyjną biżuterię z kamieni naturalnych.
Yey Studio
Wild Kiddo